Baofeng UV-5R

1.090,00 

Nejoblíbenější dualband v ČR. Vynikající citlivost a funkce. Rozsáhlá komunita a dostupné příslušenství. Výkon až 4W/5W.

Malé rozměry, příznivá cena, výkon profi vysílaček (5/4W) a programovatelnost třeba PMR kanálů nebo sdílených VHF či UHF kanálů z něj dělají široce použitelnou vysílačku jak pro amatérské tak profi použití.

Ruční dualbandová radiostanice (VHF/UHF) s miniaturními rozměry (55 x 100 x 32 mm) vhodná nejen pro radioamatéry. Rozsáhlá komunita a mnoho informací na fórech a webech ohledně nastavení a pod. Viz  uv5r.webnode.cz.

Specifikace:

  • frekvenční rozsah VHF: 130 – 176 MHz
  • frekvenční rozsah UHF: 400 – 520 MHz
  • vestavěné FM rádio: 86 – 106 MHz
  • více informací, tipů a triků k této radiostanici na mém webu
  • nejlepší český návod od Jiřího Erbana

Nastavení frekvencí PMR + sdílených frekvencí VHF a UHF provedu na vyžádání zdarma.


Tipy:

  • Při nastavení f-ce VOX – automatická aktivace vysílání hlasem, je možné vysílačku, respektive dvě vysílačky, použít jako velice kvalitní babysitting.
  • při použití kvalitního headsetu je rázem z vysílačky kvalitní interkom, vhodný pro komunikaci mezi motorkáři či obecně řidiči ve skupině, mezi členy airsoft týmu apod.

Originál e-shop: www.eshop-yachtmeni.cz (s cenou Kč 1.289,–)

(kondice produktu = 100%)

Není skladem

Katalogové číslo: 017 Kategorie: , Štítky: , ,

Popis

Recenze vysílačky od coolgearSK
 
 

Něco k inspiraci
Používáte svoji radiostanici jako stabilní staničku a nebaví Vás stále dobíjet baterie? Můžete využít starého PC zdroje, do kterého umístíte klasickou autozásuvku a využijete speciální adaptér (fiktivní baterii do autozásuvky), který se chová jako klasická baterie. Takže vysílačka přímá a vysílá na rozdíl od stavu, kdy je vysílačka posazená do svého klasického stolního doku připojeného k síťovému zdroji.